حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
نتایج جستجو

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  پرسش و پاسخگویی دینی مشاوره ازدواج
برای اینکه ازدواج انجام بشه چه کارها یا دعاهایی مجرب است که بخونیم؟ آیا سایتهای اینترنتی همسر یابی که شدیدا رواج یافته اند در این امر تاثیر یا نقشی دارند و می توان به آنها اعتماد کرد و اصلا شما توصیه می‌کنید یا خیر؟ آیا ثبت نام در این سایت‌ها از نظر شرعی اشکال ندارد؟
۱۳۹۳/۷/۱۴ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  آیا در دنیای اخرت تکنولوژی وجود دارد؟
ما در دنیا بیشتر به دنبال تحقق آرزوهای‌مان می‌دویم وتلاش می کنیم و معمولا این آرزوها از شدت علاقه برای ما هدف شده‌اند. بسیاری از آرزوها در بهشت محقق هست و تلاشی لازم ندارد همچنین باید بدانیم در بهشت همه چیزحتی نعمت‌های مادی هم، الهی است.
۱۳۹۳/۷/۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  هدف از آفرینش انسان چیست ؟چرا ما محکوم به زندگی کردن هستیم ؟
اگر انسان برای رسیدن به تکامل آفریده شده، با توجه به اینکه خدا ارحم الراحمین است، چرا برای رسیدن به این کمالی که این روزها ما جوان‌ها کمتر در بین اطرافیان می ‌بینیم یا اصلاً نمی بینیم زندگی در دنیا را با این همه مصیبت و بدبختی انتخاب کرد؟
۱۳۹۳/۷/۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  آیا استفاده از هورمون‌های ورزشی (مانند گوریل و...) که از حیوانات گرفته می شوند، حلال است یا حرام؟
با توجه به رواج و مصرف بی رویه مکمل ها و هورمون های ورزشی توسط بدنسازان به خصوص مواردی که از بدن حیوانات گرفته می شوند این سوال پیش می آید که مصرف این هورمونها از لحاظ شرعی چه حکمی دارد؟
۱۳۹۳/۷/۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  معرفی کتب نقد
آیا در زمینه نقد بر اندیشه‌های افرادی چون اکبر گنجی و احمد کسروی و سروش آثاری وجود دارد؟ در صورت امکان کتاب‌هایی را معرفی کنید.
۱۳۹۳/۷/۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  حکم نمازخواندن روبروی عکس
نماز خواندن در اتاقى كه مجسمه يا عكس دارد مكروه است، ولى اگر چيزى مانند پرده يا غير آن روى عكس و مجسمه قرار دهند كراهت مرتفع مى شود.دليل آن حضور قلب درنمازاست واين كه حواس انسان جمع باشد و به غير ازخداوند به كسي توجه نداشته باشد.
۱۳۹۳/۶/۲۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  پرسش و پاسخگویی دینی 11 مشاوره
مادرم کثیر الشک است و در بسیاری ازکارها به ویژه نماز خواندن شک می‌کند حتی نمازش را می‌شکند و دوباره نیت می‌کند یا برای خواندن نماز مثلا ظهر وعصر چنددفعه وضو می‌گیرد غسل کردنش را طولانی می‌کند هر کاری که کردیم جواب نمی‌دهد، آیا این طور نماز خواندن قبول است؟
۱۳۹۳/۶/۱۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  پرسش و پاسخگویی دینی 10 احکام
حکم استفاده از شیرینی و گل خواستگاری توسط خانواده دختر در صورت قبول نکردن و صورت نگرفتن این وصلت چیست؟ آیا باید پس داده شوند یا می توان از آن استفاده کرد؟
۱۳۹۳/۶/۱۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  پرسش و پاسخگویی دینی 9 احکام
از جمله موارد بسیار شایع و فراگیر در سطح جامعه که متاسفانه بیشتر قشر جوان را هدف گرفته استعمال سیگار و قلیان است که با توجه به مضرات بسیار جسمی و روانی جای این سوال را در ذهن انسان باز می کند که از نظر دینی استعمال آنها چه حکمی دارد؟
۱۳۹۳/۶/۱۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  پرسش و پاسخگویی دینی 8 مشاوره
دختری ٢٣ ساله هستم از يك خانواده مذهبي از اول زندگي ياد گرفتم همه كارهام بايد آخرش يك هدف داشته باشه و اون هم فقط خداست ٥ سال پيش با تلاش زياد وارد دانشكده پزشكي دولتي شدم وباز همه سعيم براي همون هدف بود اما كم كم همه چيز برام عوض شد...
۱۳۹۳/۶/۱۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  پرسش و پاسخگویی دینی 7 مشاوره
اگر خدا را علت تامه‌ی جهان در نظر بگیریم در این صورت جهان باید قدیم باشد چون نمی‌تواند زمانی باشد که در آن دنیا نباشد اما خدا باشد پس با توجه به تعریف علت تامه دنیا ازلی است و خدا همان‌طور که از اول بوده دنیا هم از اول بوده اما از فیزیک نوین می‌دانیم که...
۱۳۹۳/۶/۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  علت سکوت خداوند در برابر ظالمان چیست و چرا همه چیز را به دنیای دیگر محول کرده است؟
مگر خداوند از ما انسان‌ها نمی‌خواهد که در مقابل ظلم ساکت نباشیم و در برابر ظالم قیام کنیم!؟ اما چرا خود خداوند در مقابل ظالمان ساکت است و همه چیز را به دنیای دیگر واگذاشته است؟!
۱۳۹۳/۵/۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  پرسش و پاسخگویی دینی 6 مشاوره
چگونه می توان مطیع محض خدا بود؟ چطور می توان خدا را در زندگی جا داد به‌طوری که اول و آخر همه کارهایت خدا باشد و خدا؟ چطور می‌توان بر او توکل کرد؟ چطور می توان فقط خواست خدا را در نظر گرفت؟ و نهایتا چطور می توان عاشق خدا بود و ماند؟
۱۳۹۳/۴/۲۴ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  فوائد و کیفیت انتفاع از امام غائب بخش چهارم: حجه الاسلام و المسلمین بیاتی
پیامبر (ص) فرمودند: یا علی، عظیم‌ترین مردم در یقین و ایمان قومی هستند که در آخرالزمان وقتی که پیامبرشان را ندیده‌اند و حجت خدا از آنان محجوب است به صرف خطی بر روی کاغذ ایمان آورده‌اند.
۱۳۹۳/۴/۱۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خطبه امیرالمومنین علی(ع) درباره ماه مبارک رمضان
ای مردم! این ماه، ماهی است که خداوند، آن را بر ماه‏های دیگر برتری داده است، مانند برتری ما اهل‏بیت بر دیگر مردم. و آن، ماهی است که درهای آسمان و درهای رحمت، در آن گشوده می‏شوند و درهای آتش در آن بسته می‏گردند.
۱۳۹۳/۴/۱۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  فوائد کیفیت انتفاع از امام غائب بخش سوم: حجه الاسلام و المسلمین بیاتی
آیت الله بهجت(ره) می‌فرمایند: افسوس که مردم فقط برای گرفتن حاجت شخصی خود به مسجد جمکران می‌روند، نمی‌دانند حضرت هم چه التماس دعایی دارد که برای فرجش دعا کنند.
۱۳۹۳/۴/۱۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  فوائد و کیفیت انتفاع ازامام غائب بخش دوم: حجه الاسلام والمسلمین علی بیاتی
شناخت و معرفت امام به حدی ضرورت داردکه در روایات معتبر شیعی وسنی آمده:‏ هر کس بمیرد و امام زمان خویش را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است.
۱۳۹۳/۳/۳۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  فوائد و کیفیت انتفاع ازامام غائب بخش اول: حجه الاسلام والمسلمین علی بیاتی
سال‌هاست که جامعه ی انسانی از فیض ظهور حجت خدا محروم است و امت اسلامی‌ از درک محضر رهبر آسمانی و پیشوای معصوم بی‌بهره مانده است، امام هست ولی ظاهر نیست و در دسترس نیست.
۱۳۹۳/۳/۲۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  آداب و شرایط باطنی امام جماعت
کسی که امام جماعت باشد و قومی به او اقتدا کنند سزاوار آن است که از میان ایشان به صفای قلب و اقبال به نماز و خضوع و خشوع وسایر شرایط باطنیه ممتاز باشد زیرا پیشرو آنان بوده و نفوس آن جماعت را جانب خدا جذب می کند.
۱۳۹۳/۳/۲۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  علت تکرار بعضی از آیات قرآن چیست؟
در قرآن کریم آیاتی وجود دارند که تکرار شده اند و این سوال را در ذهن خواننده و کسانی که اهل تدبرند ایجاد می‌کنند که علت این تکرار چیست؟‌ آیا این نشان از اهمیت موضوع یا آیه است یا علت دیگری می تواند داشته باشد.
۱۳۹۳/۳/۷ :تاريخ

سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal