حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين     
نتایج جستجو

اختصاصی پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  جشنواره فیلم فجر به روایت یک طلبه مستندساز مشهدی2
براي حضوردر جشنواره سي و دوم و دیدن آخرین ساخته حاتمي كيا كه حالا دوباره به سينماي جنگ بازگشته است از مشهد عازم جشنواره مي شوم.
۱۳۹۲/۱۱/۱۹ :تاريخ

نقد فیلم/مسعود زارعیان::
  نقد فیلم "همه چیز برای فروش"
همه چیز برای فروش ساخته امیرحسین ثقفی ماجرایی کارگر جوانی به نام اکبر است که دغدغه اشتغال برادرش را دارد از طرفی برادر سربازش دچار حادثه شده و چشمش آسیب شدید می بیند
۱۳۹۲/۱۱/۱۸ :تاريخ

انجمن فقه وحقوق حوزه بررسی کرد:
  ادله فقه شیعه در حرمت سلاح هسته‌ای
...موارد مشابهی ازجمله شکستن سد و ارسال سموم به سرزمین‌های کفر را فقها در کتاب هایشان رد کرده اند و اسلام صریحا با تضییع حقوق انسان‌های بی گناه و حیوانات مبارزه کرده است...
۱۳۹۲/۱۱/۱۳ :تاريخ

محمد جواد لاریجانی مطرح کرد::
  سه تذکر مقام معظم رهبری درباره استفاده از اینترنت
محمد جواد لاریجانی روایتی ناگفته از ورود اینترنت به ایران و موضع مقام معظم رهبری ارائه کرد.
۱۳۹۲/۱۱/۹ :تاريخ

اظهارات صریح تهیه کننده امریکایی درباره ایران؛:
  شما برای جایزه، ملت خود را تحقیر می کنید
(اصغر فرهادی) هم همین جمله را گفت (ما ملت صلح دوستی هستیم) اما هیچ آمریکایی عاقلی آن را باور نمی‌کند. همه ما به حماقتش خندیدیم.
۱۳۹۲/۱۰/۳۰ :تاريخ

همايش ملي مناسبات روحانيت و نسل جوان:
  نشست مشهد «آسيب شناسي مناسبات روحانيت و نسل جوان»
این نشست از نشست‌هاي مقدماتي است در خصوص همايشي كه در ارديبهشت ماه بنا است در قم با همكاري سازمان ملي جوانان و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي برگزار شود....
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  هنر انقلاب اسلامی
هنرمند غربی مقدوراتش، مقدورات نفس است و زبان چنین هنری زبان زاییده شیطان است و قبله آن، مدرنیته است. اما زبان هنر انقلاب زبان فطرت است و هنرمند دینی، در خدمت «نبی اکرم و آینده متعلق به ایشان» است و از این افق...
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ :تاريخ

دوازده اظهارنظر جالب؛:
  دیدگاه اندیشمندان غربی درباره امام رضا(ع)
اورسل ارنست از سفرنامه نوسان انگلیسی تبار در دوران مشروطه به ایران سفر کرد و بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) را اینطور روایت کرد: «امام رضا (ع) یکی از مقدسین ملی ایرانیان است که مقبره اش همه ساله به وسیله هزاران نفر زیارت می شود.»
۱۳۹۲/۱۰/۱۶ :تاريخ

پژوهشگر حوزه تاريخ اسلام و تشيع در رسانه ملي؛:
  نمونه عالي نرمش قهرمانانه در پيمان صلح حديبيه تجلي مي‌يابد
بازخواني صلح حديبيه به عنوان حركت استراتژيك پيامبر اعظم (ص) در صلح با قريش كه در نهايت منجر به فتح مكه شد از جمله مصاديق نرمش قهرمانانه است كه گسترش اسلام در خارج از شبه جزيره را به همراه داشت.
۱۳۹۲/۱۰/۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  هنر انقلاب اسلامی
هنر انقلاب اسلامی باید جلو‌تر از هالیوود و ناظر به افق عصر ظهور حرکت کند و بتواند برای جامعه توحیدی و در مقیاس اجتماعی افق گشایی کند. نظریه ولایت فقیه، همان نظریه عدالت اجتماعی معاصر ...
۱۳۹۲/۱۰/۹ :تاريخ

گفتاری از رهبر شیعیان بحرین :
  چرا عاشورا؟
چرا یاد عاشورا را زنده میکنیم؟ علت صرف این هزینه‌ها و انرژی فراوان و ایجاد وضعیت خاص در زندگی مردم و تجدید این مراسم در هر سال چیست؟ سبب این تظاهرات بزرگ هر ساله و شرکت مردان و زنان و بزرگ و کوچک و فعالیت شبانه روزی آنها در طول این ده روز پیاپی چیست؟
۱۳۹۲/۹/۲۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  تمام داشته‌های عاشورایی سینمای ایران
سینمای عاشورایی، منشعب از دو شاخه تقریبا متفاوت است: شاخه‌ای که دوربین را مستقیما به ۱۴۰۰ سال پیش می‌برد و دسته دوم که بیشتر به مضامین دراماتیک توجه دارند و در عصر کنونی ...
۱۳۹۲/۹/۲۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  سرنوشت قاتلان اباعبدالله(ع)+جدول
افراد بسیاری در واقعه عاشورا به ایفای نقش در جبهه حق و باطل پرداختند. گروهی عاشقانه از حریم ولایت دفاع کردند و دسته دیگر، سرنوشتی ذلت‌بار را برای خود در دنیا و آخرت رقم زدند.
۱۳۹۲/۸/۲۷ :تاريخ

امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟:
  نقدی بر یک یادداشت مغالطه‌آمیز روزنامه بهار
نویسنده یادداشت غیرعلمی "امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی سیاسی؟" از طرفداران وهابیت درون‌شیعی است که در حقیقت، با عقاید شیعه دشمنی دیرینه دارند و از یک سو برای سست‌کردن اعتقادات شیعیان تلاش می‌کنند و از سوی دیگر مطالب را به اسم شیعه و بر ضد اهل سنت مطرح می‌کنند تا موجبات جنگ مذهبی را فراهم کنند!
۱۳۹۲/۸/۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  واکاوی الگوی رفتاری اخوان‌المسلمین
جامعه مصر متدین هستند و همه، روزه می گیرند و شما دیدید که قبل از این که اخوان وارد تظاهرات 2011 بشوند جوانهایی که با نیروهای امنیتی مبارزه می کردند این ها سر وقت نماز می خواندند. زیر پل تحریر وقتی صدای اذان را می دادند همه نماز می خواندند. بنابراین منحصر کردن بیداری اسلامی به اخوان کار درستی نیست زیرا در بعضی مواقع اخوانها از هر وسیله ای برای رسیدن به هدف استفاده می کردند...
۱۳۹۲/۷/۲۷ :تاريخ

گفتگو با خانم دکتر نیلچی‌زاده:
  حیای دختران 9 برابر پسرهاست
یکی از مسایلی که همیشه درخانواده های معتقد درجامعه امروزی مطرح است، نحوه تربیت دختران تا در سن تکلیف بتوانند به واجبات عمل کنند چه توصیه ای در راستای ایفای این امر برای خانوادهها و والدین دارید؟
۱۳۹۲/۷/۲۳ :تاريخ

حجت‌الاسلام محمد امیر زارعيان/اختصاصی رسالات:
  مقابله با بازی‌های رايانه‌ای ضد اسلامی با هشدار دادن!
كارشناس بازیهای رایانه ای گفت: نقد و بررسی و هشدار دادن بازی‌های رايانه‌ای ضد اسلامی كفايت نمی‌كند بلكه تنها راه آن توليد مناسب است.
۱۳۹۲/۷/۱۷ :تاريخ

زرشناس: :
  عرفان کابالا جوهر تفکر غرب است
یک استاد فلسفه دانشگاه و منتقد روشنفکری گفت: تمام تفکر غرب مدرن ذیل تفکر اومانیستی شکل گرفته که هسته اصلی آن عرفان یهودی کابالاست. عرفان کابالایی جوهر تفکر غرب است و هیچ فیلسوفی از قاعده این تفکر در غرب مستثنی نیست.
۱۳۹۲/۷/۱۶ :تاريخ

سخنرانی استادموسوی کاهانی در درس اخلاق دفتر:
  رتبه و اهمیت ولایت حتی از اصول دین بالاتر است هرچند در فروع ذکر شده
امام رضا (ع): احسنوا جوار النعم فانها وحشیة ما نات عن قوم فعادت الهیم. نعمت هایی که بر شما ارزانی شده نیک قدر بدانید زیرا آنها وحشی‌اند و اگر از قومی دور شوند بازگشتی بر ایشان نخواهد بود.
۱۳۹۲/۷/۱۱ :تاريخ

در جلسه ورودی‌هایدانشگاه امام صادق (علیه السلام):
  پاسخ حجت‌الاسلام پناهیان به سوال «حوزه برویم یا دانشگاه؟»
سوال دقیقی نیست. بلکه صحیح‌تر آن است که ابتدا سؤال شود: «در کدام رشتۀ علمی تحصیل کنیم؟» آنگاه باید ببینیم رشتۀ تحصیلی یا موضوع علمی که می‌خواهیم انتخاب کنیم در حوزه بهتر ارائه می‌شود یا در دانشگاه. البته قبول دارم عوامل دیگری هم در انتخاب شغل و یا محیط تحصیلی موثر هستند. اما ابتدا از اینجا شروع کنیم بهتر است.
۱۳۹۲/۷/۱۱ :تاريخ

سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal