حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند     
نتایج جستجو

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  امداد غیبی در منبر
فرض عقلی دارد که یک مجتهد کامل نتواند منبری خوبی باشد و به عکس یک منبری خوب ممکن است تحصیلات حوزوی نداشته باشد. اما در هر صورت آن‌چه که مسلّم است این است که باید در جهت رضای خداوند متعال و اولیای الهی گام برداشت و استمداد از ایشان را فراموش نکرد.
۱۳۹۳/۹/۱۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  بازگشت به فطرت (خاطره‌ای از تبلیغ در ترکمنستان)
من هدف و وظیفه‌ی اصلی خودم را فراموش نکردم و با توجه به رسالت تبلیغی خود، در کنار آنان ماندم تا شاید پرده‌ای از پرده‌های جهل و ظلمت را از چشمان غبارآلود و غفلت‌زده آنان کنار زنم و دریچه‌ای نورانی از معارف و احکام الهی را برای آنان بازگشایم.
۱۳۹۳/۹/۱۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  سبیل‌هایی داشتند که تا زیر چانه‌شان بود
حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ احمد سالک که در سمت‌های گوناگونی چون فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصفهان، فرماندهی بسیج کل کشور و... به نظام اسلامی خدمت کرده‌اند، در کتاب خود، خاطرات تبلیغی جالبی را بیان داشته‌اند.
۱۳۹۳/۹/۱۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  وجدانم قبول نمی‌کند
حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی مسئولیت نهاد «ستاد اقامه نماز» را بر عهده دارد. وی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ به «نمایندگی ولی فقیه» در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را نیز بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند ۱۳۸۹ داشت.
۱۳۹۳/۹/۱۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  توجه علماء به نیازهای دینی مردم
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد جواد رکنی، امام جمعه‌ی بندر لنگه در خاطره‌ای از دوران قبل از انقلاب، از غربت شیعه و عطش ایشان برای آموختن معارف دینی روایت کرده‌اند و ضمن آن توجه علماء برجسته‌ی آن دوران به مسئله‌ی تبلیغ و حمایت ایشان از مبلّغین را ستوده‌اند.
۱۳۹۳/۹/۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  حضور زنان در مسجد
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد جواد رکنی، امام جمعه ی محترم بندر لنگه، که قبل از انقلاب برای تبلیغ به این شهر اعزام شده بودند، خاطره ای درباره ی عدم حضور زنان در مساجد شهر بندر لنگه بیان نموده و از تأثیر حضور یک مبلغ شیعی در فرهنگ مردم و سایر مذاهب مسلمان، روایت نموده اند.
۱۳۹۳/۸/۱۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطرات زن مسلمان از تبلیغ دین اسلام در قاره امریکا
در حالی که بسیاری از رسانه ها و دستگاههای تبلیغی غرب در حال تخریب اسلام هستند گروهی از مردان و زنان مسلمان نیز قدم در راه ترویج دین اسلام گذاشته اند. فاطمه الهولی زن عربی از منطقه خلیج فارس، یکی از این زنان مبلغ است که مدتی را در کلمبیا گذرانده است.
۱۳۹۳/۷/۲۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  وَزَوَّجناهُم بِحوُرٍعَینٍ...
حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی ثمری در بیان خاطرات خود از دوران دفاع مقدس نقل می‌کنند زمانی که در گروه عقیدتی لشکر 10 سید الشهدا در جبهه خدمت می کردیم یکی از رزمندگان در میان ما بود که هروقت این آیه «وَزَوَّجناهُم بِحوُرٍعَینٍ» را برایش می‌خواندند از شدت شوق گریه می‌کرد.
۱۳۹۳/۷/۲۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطره حجت الاسلام والمسلمین سیدهاشم رسولی محلاتی درباره امام خمینی (ره)
ازجمله ویژگی‌های بزرگ امام (ره) این بود که در برخورد با حوادث مهم و تکان‌دهنده، از یک نفس مطمئنه و قوت قلب بی‌نظیری برخوردار بود که باعث میشد در برخورد با مشکلات تکان دهنده همچون کوهی استوار بایستد.
۱۳۹۳/۷/۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ماجرای ازدواج آیت‌الله العظمی بروجردی قدس سره از بیان استاد انصاریان
آیت الله العظمی بروجردی (ره) نقل می‌کنند: من گرم تحصیل در محضر اساتید خود بودم. همواره مایه‌های علمی من بالا می‌رفت که نامه‌ای از پدر دریافت کردم. در نامه آمده بود:‌حسین عزیزم ‌به بروجرد بیا،‌من وسائل عروسی تو را فراهم کرده‌ام.
۱۳۹۳/۶/۳۰ :تاريخ

پایگاه اطلاع رسانی رسالات :
  خاطرات تبلیغ خواهران: تاثیر اخلاق پسندیده
خانم فرحانه گلزیب از خواهران مبلغه اعزامی در بیان خاطرات تبلیغی خود بیان می کنند: برای تبلیغ به شهر « راولپندی » در کشورم پاکستان رفته بودم و در آن جا برای گروهی از خواهران، برنامه ی تبلیغی داشتم.اردو رفتن یکی از برنامه های ما در قالب تفریح و آموزش مسائل دینی بود.
۱۳۹۳/۶/۲۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطره نماز دختر یازده ساله از بیان حجه الاسلام قرائتی
حجه الاسلام و المسلمین قرائتی می فرمایند: یک وقتی ما در ستاد اقامه نماز نوشتیم آقا زاده‌ها، دختر خانم‌ها، شیرین‌ترین نمازی که خواندید برای ما بنویسید. یک دختر یازده ساله یک نامه نوشت، همه ما بُهتمان زد، دختر یازده ساله ما ریش‌سفیدها را به تواضع و کرنش واداشت.
۱۳۹۳/۶/۲۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  خاطراتی از آیت الله مرعشی نجفی
حجت‌ الاسلام و المسلمین سید محمود مرعشی نجفی پسر ارشد آیت الله مرعشی نجفی‌(ره) که نزدیک به پنجاه سال از عمر با برکت پدر را درک کرده است، در گفت‌وگویی درباره ویژگیها و خاطرات پدر خود، ناگفته‌های زیادی را از زندگی زاهدانه این عالم ربانی تشریح کرد.
۱۳۹۳/۶/۱۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  توسل به سیدالشهدا
یکی از نوکران واقعی و با اخلاص حضرت ابی عبدالله الحسین علیه السلام مرحوم نظام رشتی واعظ شهیر تهران بود که هنوز مردم تهران روضه های سوزناک و ناله های حزن انگیزش را به یاد دارند . او قادر بود با گفتن کلمه «یا حسین » شور و ولوله ای عجیب در جمعیت ایجاد نماید.
۱۳۹۳/۶/۱۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطرات حجه الاسلام والمسلمین قرائتی
یک بار به علامه طباطبائى گفتم: اوایل دوران تحصيل و طلبگى ‏ام وقتى عبادت مى‏ كردم حال بهترى داشتم، هر چه علمم زيادتر شده، حال و توجّهم كمتر شده دليلش چيست؟ ايشان فرمود: دليلش اين است كه اينها كه خوانده‏اى علم حقيقى نبوده است.
۱۳۹۳/۵/۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطرات تبلیغی حجه الاسلام محسن دعاگو
بعدها فهمیدم ساواک در ترمینال اتوبوس مامور گذاشته بود تا مرا دستگیر کنند. ساواک درخراسان در تعقیب حجه الاسلام دعاگو، درتهران به دنبال حجه الاسلام اخلاقی و در یزد در جست‌وجوی فیض آبادی بود. آنها نفهمیده بودند که هر سه‌ی این ها یک نفرند.
۱۳۹۳/۴/۲۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطره ی حجه الاسلام فرقانی درباره روح بلند امام خمینی
حجه الاسلام فرقانی که پانزده سال در نجف خدمت امام خمینی رحمه الله علیه بوده است نقل می کنند: یکی از آقایان وعاظ که معمولا خدمت امام می رسید و گاهی مشورت می گرفت یک شب خدمت امام عرض کرد...
۱۳۹۳/۴/۱۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  خاطره زیبای حجه الاسلام و المسلمین احمد زادهوش
چند سال پیش که روحانی کاروان حج بودم در شهر مدینه اتفاق جالبی افتاد که نشان دهنده‌ی تاثیر شگرف اهل بیت در جذب و هدایت انسانها و برطرف کردن موانع درونی آنان و ذوب کردن گرفتگی ها‌ و دل‌مردگی‌ آنان است.
۱۳۹۳/۴/۱۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  خاطرات حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان
در اواخر سال 1348 که مصادف با ماه محرم بود از نجف به ایران بازگشتم. فقط یک شب در خانه‌ی پدرم ماندم و روز بعد برای منبر و تبلیغ دهه محرم عازم روستای چیگان از توابع داران فریدن شدم.
۱۳۹۳/۴/۱۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ماجرای چشم برزخی دختر عشایر
حجه الاسلام محمد رضایی شریف آبادی در بیان یکی از خاطرات تبلیغی خود به مناطق محروم ماجرای چشم برزخی یک دختر عشایر را در میان کسانی که خیلی حجاب و نماز را رعایت نمی کردند نقل می کند.
۱۳۹۳/۳/۳۱ :تاريخ

سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal