حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين     
نتایج جستجو

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ولادت باسعادت شاه خراسان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام مبارک باد
ای عرشیان به شهر خراسان سفر کنید، شب را در این بهشت الهی سحر کنید، با زائرین این حرم الله سر کنید، مدح رضا چو آیة قرآن ز بر کنید، عید بزرگ شیعة آل پیمبر است، میلاد هشتمین حجج الله اکبر است.
۱۳۹۳/۶/۱۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ترجمه‌ی انگلیسی کتاب فاطمه زهرا (س) در آمریکا منتشر شد
ترجمه‌ی انگلیسی کتاب «فاطمه زهرا (س)» از مجموعه کتاب «پیشوایان هدایت» تألیف گروهی از نویسندگان مجمع جهانی اهل بیت (ع) در قم، توسط انتشارات «خانه‌ی نویسنده» در 260 صفحه منتشر و در بازار کتاب آمریکا توزیع شد
۱۳۹۳/۶/۱۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ریشه خیالات سوء کجاست؟
ريشه‌ي همه‌ي خيالات سوء يك چيز است و آن اين كه جز خدا را منشأ اثر بدانيم و براي آن‌ها تأثير مستقل قائل شويم. البته معلوم است که براي رهايي از خيال سوء بايد از جهات مختلف برنامه‌ريزي کرد و مشکل به اين آساني حل ‌نمي‌شود اما اگر اصل و ریشه آن را بدانیم می توانیم در پی رفع آن برآییم.
۱۳۹۳/۶/۱۰ :تاريخ

پایگاه اطلاع رسانی رسالات :
  ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت گرامی باد
امام جعفر صادق (ع) می فرمایند: خداوند حرمى دارد كه مكه است پیامبر حرمى دارد و آن مدینه است و حضرت على علیه السلام حرمى دارد و آن كوفه است و قم كوفه كوچك است كه از هشت در بهشت سه در آن به قم باز مى‌شود.
۱۳۹۳/۶/۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  چگونگی پیدا شدن قبر حضرت علی (ع)
شيخ مفيد دراین باره روايتى نقل مي‌كند كه عبد الله بن حازم گفت: روزى با هارون الرشيد براى شكار از كوفه بيرون رفتيم و در پشت كوفه به غريين رسيديم، در آنجا آهوانى را ديديم و براى شكار آنها سگهاى شكارى و بازها را بسوى آنها رها نموديم.
۱۳۹۳/۴/۳۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  چگونگی شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)
وقتی خون از سر مبارك على عليه السلام جارى شد و محاسن شريفش را رنگين نمود در آنحال فرمود : بسم الله و بالله و على ملة رسول الله فزت و رب الكعبة. سپس اين آيه شريفه را تلاوت نمود: منها خلقناكم و فيها نعيدكم و منها نخرجكم تارة اخرى.
۱۳۹۳/۴/۲۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  اعمال شبهای قدر
شب قدر، شبی است که در تمام سال هیچ شبی به فضیلت آن نمی رسد و عمل در آن بهتراز عمل در هزار ماه است. در شب قدر ملائکه و روح که اعظم ملائکه است به اذن پروردگار، خدمت امام زمان (ع) مشرف می شوند و مقدرات هر کس را به امام عرضه می دارند.
۱۳۹۳/۴/۲۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  چگونه غرور و منیَّت در ذهن آدمی ساخته می‌شود؟
غرور و خودپسندي اينگونه پيدا مي‌شود که انسان به منِ خود نظر میکند درنتبجه همین که نظر کرد، يک منِ دُردانه پيدا مي‌شود و همة بدبختي‌ها به خاطر پيداشدن اين من غیروافعی است که با غفلت از یاد خدا پیدا می شود.
۱۳۹۳/۴/۲۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  فواید جسمانی روزه گرفتن چیست؟
روزه گرفتن مورد توجه پزشکان بزرگ جهان قرار گرفته و آنان را به تحقیق درمورد آن واداشته است و باعث پی بردن آنان به فواید جسمانی روزه شده و حتی سبب شده تا روزه گرفتن را به بعضی از بیماران خود توصیه کنند.
۱۳۹۳/۴/۱۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) بر مسلمانان جهان مبارک باد
امام حسن (ع) در شب نیمه ماه رمضان سال سوّم هجرت در مدینه تولد یافت. وى نخستین پسرى بود كه خداوند متعال به خانواده على(ع) و فاطمه زهرا(س) عنایت كرد.
۱۳۹۳/۴/۱۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  مراتب روزه داری چیست؟
از تعبيرات متفاوت روايات نسبت به روزه‏دارى، روشن مى‏گردد كه روزه، از زاويه نقشى كه در تكامل انسان دارد داراي درجات و مراتبي است. یعنی دارای یک قوس صعودي(از حداقل روزه­داري تا كمال روزه­داري) و وجود مراتبي در اين بين است.
۱۳۹۳/۴/۱۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ازدواج فرزندان حضرت آدم (ع) چگونه بوده است؟
وقتی حضرت آدم و حوا در زمین قرار گرفتند، خداوند اراده كرد نسل آنها را پدید آورده و در سراسر زمین گسترش دهد. پس از مدتی حضرت حوّا باردار شد و در اولین وضع حمل، از او دو فرزند دو قلو، یكی دختر و دیگری پسر به دنیا آمدند.
۱۳۹۳/۴/۱۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها تسلیت باد
شب است و بغض سکوت و صدای گریه ی آب، شکسته قلب رسول و ندارد امشب خواب، کنار بستر مرگ یگانه امیدش، گرفته زمزمه یارب خدیجه را دریاب.
۱۳۹۳/۴/۱۴ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  سفر کربلا و دیدن دلدار
علامه حلّی عالمی گرانقدر و دانشمندی فعال بود که فقه شيعه و معارف اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام را پاسداري کرد، بیش از پانصد جلد کتاب نوشت و صدها دانشجوی دینی تربیت کرد و به جهان اسلام خدمات شایانی ارائه نمود.
۱۳۹۳/۴/۱۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  فرارسیدن ماه مبارک رمضان گرامی باد
حضرت محمد(ص)می‏ فرماید: «ای مردم! ماه خدا با برکت و رحمت و مغفرت به شما روی آورد، ماهی که نزد خدا از همه ماه‏ها برتر و روزهایش بر همه روزها و شب‏ هایش بر همه شب‏ها و ساعاتش بر همه ساعات برتر است.
۱۳۹۳/۴/۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  حضرت موسی (ع) چگونه شایسته پیامبری شد؟
حضرت موسی (ع) پس از فرار از نزد فرعونیان به خدمت حضرت شعیب(ع) رسید و با یکی از دختران آن حضرت ازدواج کرد و به همین جهت حدود 10 سال برای آن‌حضرت شبانی می‌کرد. آن زمان هنوز به مقام رسالت نرسیده بود.
۱۳۹۳/۴/۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  رمضان در راه است
آنکه از فرط گنه ناله کند زار کجاست؟ آنکه زاغیار برد شکوه بر یار کجاست؟ باز ماه رمضان آمد و بر بام فلک، می زند بانگ منادی که گنه کار کجاست؟ سفره رنگین و خدا چشم به راه من و توست، تا که معلوم شود طالب دیدار کجاست؟
۱۳۹۳/۴/۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  اگر نیکی کنید به خود نیکی کرده اید و اگر بدی کنید به خود بدی کرده اید
در زمان رسالت پیامبر گرامی اسلام زمانی که آیه 7 سوره اسرا نازل شد، یکی از یاران حضرت رسول (ص) شیفته‌ی معنای این آیه شد و شب و روز این آیه را با خود می‌خواند و تکرار می‌کرد.
۱۳۹۳/۳/۲۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ولادت باسعادت پیشوای جهانیان، منجی عالم بشریت حضرت مهدی(ع) مبارک باد
آن روز که ما را ز گِل خام سرشتند، در مدرسه عشق شما نام نوشتند، چون روز ازل نام مرا شیعه نهادند، جز عشق تو مـهدی دگرم هیچ ندادند.
۱۳۹۳/۳/۲۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مبارک باد
از نسل حیدری و دلاورتر از تو نیست، یعنی پس از علی علی اکبرتر از تو نیست، منطق قبول داشت که با خلق و خوی تو، شخصی میان خلق پیمبرتر از تو نیست. میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام مبارک باد.
۱۳۹۳/۳/۱۷ :تاريخ

سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal