حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير     
نتایج جستجو

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  فرا رسیدن عید غدیرخم بر تمامی شیعیان جهان مبارک باد
تبریک در این عید مویّد شده واجب، امری است موکد که به احمد شده واجب، لطف و کرم از خالق سرمد شده واجب، ابلاغ ولایت به محمد شده واجب، صحرای غدیر آمده صحرای قیامت، زیرا که گرفته است خدا عید امامت
۱۳۹۳/۷/۲۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  فرارسیدن عید سعید قربان بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد
تمام دستورات و قوانین اسلام بر اساس حکمت‌ های بسیار دقیق و سودمند به حال مخلوقات وضع شده و هیچ قانون عاری از حکمتی وجود ندارد.از جمله قوانین و احکام اسلام این است که بر حاجیان واجب است در روز عید قربان در سرزمین منی قربانی کنند.
۱۳۹۳/۷/۱۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  ولادت باسعادت امام هادی علیه السلام بر تمام شیعیان جهان مبارک باد
سلطان کرامت! به فدای کرمت، یا حضرت هادی(ع) سر ما و قدمت، از حق طلبیدم که به کوری عدو، آباد شود به دست مهدی(ع) حرمت
۱۳۹۳/۷/۱۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  اعمال روز عرفه
روز نهم ذي‌الحجه روز عرفه و از اعياد عظيمه است، هرچند به اسم عيد ناميده نشده اما روزي است که حق تعالي بندگان خويش را به عبادت و طاعت خود خوانده و مؤيد جود و احسان خود را براي ايشان گسترانيده و شيطان در اين روز خوارتر و حقيرتر و رانده‌تر و در خشمناک ترين اوقات خواهد بود.
۱۳۹۳/۷/۱۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  نهر عظيم كدام است و چگونه مى‌باشد؟
روزى امام محمّد باقر علیه‌ السلام در جمع اصحاب خود چنين فرمود: مردم مقدار ناچيزى از آب را گرفته‌اند و آن را مزه مزه مى‌كنند؛ ولى رود و نهر عظيم را رها كرده و نسبت به آن بى‌توجّه هستند. يكى از افراد حاضر گفت: يابن رسول اللّه! نهر عظيم كدام است و چگونه مى‌باشد؟
۱۳۹۳/۷/۱۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  شهادت امام محمدباقر علیه السلام تسلیت باد
پیامبر گرامی اسلام (ص) به جابر بن عبدالله انصاري فرمودند: «اي جابر، زمان يكي از اولاد مرا كه از فرزندان حسين است درك خواهي كرد، او هم نام من است و علم را با مهارت بسط مي‌دهد و مي‌شكافد، وقتي او را ديدي سلام مرا به او برسان».
۱۳۹۳/۷/۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  این زخم اثر جنگ صفین است؟!!
روزی دربین راه سفر به مصر مردی از اهالی غزه که تازه رفیقم شده بود رو به من کرد و گفت: اگر من در صفین بودم، شمشیرم را از خون علی سیراب می‌کردم. من نیزگفتم: اگر من هم می‌بودم، شمشیرم را از خون معاویه و یارانش رنگین می کردم. بگو مگو درگرفت...
۱۳۹۳/۷/۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  درس های آموزنده از ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)
از ماجرای ازدواج حضرت علی‌ علیه‌ السلام و حضرت فاطمه‌ علیهما السلام نکات بسیار جالب و آموزنده ای استخراج می شود که اگر خواهان سعادتیم و ادعای پیرو راستین اسلام بودن داریم، بایستی تا می‌توانیم تلاش کنیم خود را به این الگو نزدیک کنیم.
۱۳۹۳/۷/۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  سالروز پیوند جمال فاطمی و جلال علوی مبارک باد
با فرارسیدن زمان ازدواج، حضرت علی علیه السلام از یک طرف با فقر و تهیدستی خود و حل اوضاع نامناسب و مشکلات عموم مردم مواجه بود و از طرف دیگر به خوبی می دانست که اگر همسري چون فاطمه زهرا را از دست بدهد ديگر اين فرصت قابل جبران نيست.
۱۳۹۳/۷/۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  انسان بی‌گناه نمی‌ترسد
روزى مأمون برای شکار از راهى عبور مي‌كرد. در بین راه به عده‌ای از کودکان برخورد کرد که حضرت جواد(ع) نیز در بین آن‌ها بودند. سایر کودکان با دیدن مامون و همراهانش فرار کردند اما حضرت جواد (ع) همان‌جا باقی ماند. مامون با دیدن این صحنه تعجب کرد و پرسيد: چرا مثل تمام بچه‏ ها فرار نكردى؟
۱۳۹۳/۷/۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  اوصیکم بقوی الله و نظم امرکم...
شاید تا حالا هزار مرتبه این جمله را شنیده باشیم ولی هربار بی‌تفاوت از کنار آن عبور کرده‌ایم غافل از اینکه بدانیم کلامی است که از جانب امام معصوم صادر شده و درّ و گوهری گرانبهاست که عمل کردن به آن موجبات سعادت و رسیدن به قله های بلند معرفت را به همراه دارد.
۱۳۹۳/۶/۲۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  چرا در چرخه گناه- توبه گرفتار شده‌ایم؟ راه نجات از این تکرار و داشتن حرکتی پیوسته به سمت خدا چیست؟
برای یافتن پاسخ این سوال باید مقدمتا بدانیم که دو نوع دین شناسی داریم. دین شناسی تنوعی و دین شناسی اکتشافی. دین شناسی تنوعی همان چیزی است که متاسفانه اکثر ما دچارش شده ایم.
۱۳۹۳/۶/۲۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  تاثیر دعای مادر
روزی حضرت موسی علیه السلام در ضمن مناجات با پروردگار خود عرض کرد: خداوندا، می‌خواهم هم‌ نشینی که در بهشت دارم به من نشان دهی تا ببینم چگونه شخصی است؟ جبرئیل بر او نازل شد و عرض کرد: یا موسی فلان قصاب در فلان محل همنشین تو در بهشت خواهد بود.
۱۳۹۳/۶/۲۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  دحو الارض چه روزی است؟
«دحو الارض» مطابق با بیست و پنجم ماه ذی‌القعده، روزی است که خداوند با نظر به کره زمین، به جهان خاکی حیات بخشید، از این روز، بخش‌هایی از کره زمین که سراسر از آب بود شروع به خشک شدن کرد تا کم کم به شکل یک چهارم خشکی‌های امروزی درآمد.
۱۳۹۳/۶/۲۴ :تاريخ

پایگاه اطلاع رسانی رسالات :
  نکات آموزنده از زندگی حضرت یونس (ع)
كسى كه در حال آسايش و رفاه، خدا را عبادت كند، به هنگام گرفتارى و ناملايمات سبب نجات وى خواهد شد. خداى سبحان به ما آگاهى مى‏ دهد كه يونس(ع) قبل از آن‏كه به كام ماهى فرو رود از جمله تسبيح كنندگان بود و همان تسبيح و ياد خدا سبب نجات وى از شكم ماهى شد.
۱۳۹۳/۶/۲۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  داستان حضرت یونس(ع) و قومش چه بود؟
نام مبارک حضرت یونس 4 بار در قرآن ذکر شده ودر چند جا نیز بدون اشاره به نامش مطالبی ذکر شده و نیز یک سوره از قرآن به اسم ایشان می‌باشد. نام پدرش متا از عالمان وزاهدان وارسته ونام مادرش تنجیس بود. وی از ناحیه پدر از نوادگان حضرت هود واز ناحیه مادر از بنی اسرائیل بود.
۱۳۹۳/۶/۲۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ورزش عامل خودسازی
از جمله ابعادي که نبايد از آن غفلت کرد و مقام معظم رهبري«حفظه‌الله‌تعالي» هم بر آن تأكيد كرده‌اند ورزش ‌كردن است. جواناني كه در دوره‌ي مدرنيته ورزش ‌نكنند، يك مشكل روحي و روحاني پيدا مي‌كنند؛ و نه تنها نشاط جسمي و روحي ندارند، بلکه نه قلب صيقلي دارند و نه از تواضع لازم برخوردارند.
۱۳۹۳/۶/۱۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  دستورالعملي براي اصلاح ريشه‌ي خيالات سوء
از جمله دستورالعمل‌هايي که در دفع خيالات بسیار مؤثر است، دستورالعمل آيت‌الله بهجت «رحمة‌الله‌عليه» است که به نظر مي‌رسد بهترين دستورالعمل براي مردم امروز باشد، با همان روشي كه ايشان مي‌گويند: که «اولاً: علم تو، استاد توست، ثانياً: گناه ‌نكن».
۱۳۹۳/۶/۱۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ولادت باسعادت شاه خراسان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام مبارک باد
ای عرشیان به شهر خراسان سفر کنید، شب را در این بهشت الهی سحر کنید، با زائرین این حرم الله سر کنید، مدح رضا چو آیة قرآن ز بر کنید، عید بزرگ شیعة آل پیمبر است، میلاد هشتمین حجج الله اکبر است.
۱۳۹۳/۶/۱۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  ترجمه‌ی انگلیسی کتاب فاطمه زهرا (س) در آمریکا منتشر شد
ترجمه‌ی انگلیسی کتاب «فاطمه زهرا (س)» از مجموعه کتاب «پیشوایان هدایت» تألیف گروهی از نویسندگان مجمع جهانی اهل بیت (ع) در قم، توسط انتشارات «خانه‌ی نویسنده» در 260 صفحه منتشر و در بازار کتاب آمریکا توزیع شد
۱۳۹۳/۶/۱۲ :تاريخ

سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal