حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد     
نتایج جستجو

  تاکید مقام معظم رهبری به اهل علم
یکی از انتقادهای ایشان به روحانیت نداشتن فعالیت‌های بدنی و ورزش نکردن بود. می‌فرمودند: اهل علم به دلیل توجه نکردن به ورزش و عوامل نشاط آفرین معمولاً زودتر از دیگران دچار بیماری‌های کمردرد مزمن، روماتیسم و... می‌شوند. «رهبر انقلاب همراه برادرشان به باشگاه می‌رفتند و به ورزش سنتی می‌پرداختند. ورزش مورد علاقه‌شان پیاده روی و کوهنوردی بود.
۱۴۰۰/۷/۲۱ :تاريخ

  «نگذارید غبارهای فراموشی روی این خاطره‌های گرامی را بگیرد»
شش جلد از مجموعه کتاب "مجاوران خورشید" توسط موسسه انتشارات آستان قدس رضوی( به نشر) چاپ شد
۱۴۰۰/۶/۱۱ :تاريخ

  درخواست شفای فرزند از عمه سادات
خانم عزیزیان از آخرین دیدار با پیکر همسرش اینگونه یاد می‌کند
۱۴۰۰/۵/۱۲ :تاريخ

  چرا مناطق محروم و مناطق مرزی را برای تبلیغ انتخاب کردید؟
حجت الاسلام اکبری که اهل دیار نصف جهان است، مناطق محروم و مرزنشین خراسان جنوبی را برای ادای تکلیف برگزیده و با عشق خدمت به مردم محروم به این مناطق هجرت کرده است. چرا؟
۱۴۰۰/۵/۱۱ :تاريخ

  داستان اولین انتخابات ریاست جمهوری
ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری از 29/8/58 آغاز شد. این تاریخ با تصویب قانون انتخابات در شورای انقلاب همزمان بود. در روزهای آغازین ثبت‌نام اسامی برخی از شخصیت‌های مطرح آن روز به عنوان نامزد مطرح شد
۱۴۰۰/۳/۱۱ :تاريخ

  دفعه اول سه ماه سوریه بود. وقتی برگشت از او خواهش کردم دیگر سوریه نرود. چون شنیده بودم وضعیت آنجا خیلی خطرناک هست. بعد خیلی از هم محله‌هایمان هم شهید شده بودند. کنار آن حرف برخی مردم هم آزارم می‌داد.
دفعه اول سه ماه سوریه بود. وقتی برگشت از او خواهش کردم دیگر سوریه نرود. چون شنیده بودم وضعیت آنجا خیلی خطرناک هست. بعد خیلی از هم محله‌هایمان هم شهید شده بودند. کنار آن حرف برخی مردم هم آزارم می‌داد.
۱۴۰۰/۳/۱ :تاريخ

  «یک روز بعد از حیرانی»
کتاب «یک روز بعد از حیرانی» شامل زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم محمدرضا دهقان همزمان با سالروز شهادت وی به چاپ هفتم رسید.
۱۴۰۰/۲/۲۵ :تاريخ

  او پاداش چند سال سربازی برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) را گرفت
همسر شهید بختیاری گفت: هر دویمان واقعاً عاشق هم بودیم طوری که قبل از هر کاری به جای اینکه منفعت شخصی خودمان را در نظر بگیریم، عشق بین‌مان را پیش می‌کشیدیم.
۱۴۰۰/۲/۴ :تاريخ

  خاطزات همسر شهید مدافع حرم
....در فضای مجازی خیلی ورود نمی‌کرد و فقط کارهای مرتبط با شهدا را در آن فضا انجام می‌داد.ادب و اخلاقشان خیلی بالا بود. اوج عصبانیتش سکوت بود، مظلوم بود. مادرم همیشه می‌گفتند که من آدم‌های زیادی را دیده‌ام، همه آنها چند صفت خوب دارند و در بقیه موارد مشکل دارند. محمد جامع صفات خوب است
۱۴۰۰/۲/۱ :تاريخ

  خاطره ها و تجربه های تبلیغی از مناطق سنی نشین
یکی از راه های موفقیت در امر تبلیغ، استفاده از تجربیات مبلغان موفق است. مبلغانی که پس ا ز سالیانی طولانی، فراز و نشیب تبلیغ را پشت سر نهاده و تجربه ها آموخته اند.
۱۴۰۰/۱/۳۱ :تاريخ

  محرومیتهای ناشی از عدم امکان برآورده شدن خواستها و نیازهای زندگی موجب گسترش شدید و دامنه‌دار فسادشده است
هر چند اکثر مشکلات اجتماعی انواعی تکراری در طول نسلهای مختلف هستند، اما چنانکه مشاهده می‌شود برخی از این انواع در برخی نسلها اهمیت بیشتری پیدا کرده است و حتی برخی انواع این آسیبها در نسلهای بعدی زاده شده‌اند. از سوی دیگر از آنجایی که یکسری علل غالب در هر جامعه وجود دارند که نسبت به سایر علل اهمیت بیشتری در بروز آسیبها دارند، هر چند از انواع متمایز آسیبها سخن می‌رود، اما عمدتا همپوشیهایی بین آنها دیده می‌شود
۱۳۹۸/۱۱/۸ :تاريخ

  مجموعه کتاب های پیشگیری از آسیب های اجتماعی (دوره ده جلدی)
چه کنیم تا فرزندانی در امان از شر بزهکاری و جرائم داشته باشیم؟
۱۳۹۸/۱۱/۸ :تاريخ

سالروز شهادت سردار شهید مصطفی ردانی‌پور؛:
  روحانی که فقط دو هفته با همسرش زندگی کرد
دو هفته پس از ازدواج، صدق و تلاش این روحانی عارف و فرمانده‌ شجاع در عملیات والفجر ۲ به نقطه‌ی اوج رسید و عاشقانه ردای شهادت پوشید و به وصال محبوب نایل شد.
۱۳۹۷/۵/۲۰ :تاريخ

  بازخوانی یک مصاحبه از نوه شیخ عباس قمی؛ شیخ عباس برای مفاتیح هیچ پولی نگرفت/ ماجرای نماز شبی که تا اذان صبح طول کشید
حجت‌الاسلام مهدی محدث‌زاده،‌ نوه حاج شیخ عباس قمی که هفته پیش دارفانی را وداع گفت در مصاحبه‌ای به بیان خاطراتی از پدربزرگش پرداخته و گفته بود: شیخ عباس در جواب پرداخت حق‌التالیف برای مفاتیح نوشت «من این کتاب را برای پول ننوشتم و از ایشان حق‌التألیف نمی‌گیرم، فقط به ایشان بگویید این کتاب را صحیح چاپ کنند و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن نکنند».
۱۳۹۷/۴/۱۲ :تاريخ

  کارشناس عرصه کودک و نوجوان مطرح کرد؛ شروط استفاده بهینه از فرصت تبلیغی تابستان
حجت‌الاسلام والمسلمین راستگو گفت: تابستان یکی از فرصت‌هایی است که می‌تواند بهترین زمان استفاده از موقعیت تبلیغی برای یک طلبه باشد، مشروط بر این‌که مبلغ چند مسأله را مورد توجه قرار دهد.
۱۳۹۷/۴/۸ :تاريخ

 
گویند شیخ بهائی در ایامی که مشرف به زیارت علوی شد، روزی در درس مرحوم مقدس اردبیلی، حاضر گشت دید که مقدس اردبیلی از راه شکسته نفسی خود را در میان شاگردان مخفی کرده است؛ به گونه ای که کسی نمی‌توانست بین استاد و شاگرد فرق بگذارد. استاد و شاگردان به درس و مباحثه مشغول بودند و صدر مجلس خالی مانده بود.
۱۳۹۶/۳/۱۴ :تاريخ

  برخورد ملا عباس تربتی با پسرش پس از پنج سال دوری
یکی از خلقیاتی که برای فرد مسلمان حائز اهمیت است، مردم‌داری است، مردم داری یعنی شریک درد و غم مردم بودن ..... مردم داری یعنی همدرد و همراه با دیگران بودن ...... مردم داری یعنی فرزندان و خانواده مؤمنین را مانند فرزند و خانواده خود دانستن .....
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ :تاريخ

  توسل به حضرت زهرا (سلام الله علیها) و عبور از میدان مین
همان جا صورتش را گذاشت روی خاک های نرم و رملی کوشک. لحظه ها همین طور پشت سر هم می گذشت. دلم حسابی شور افتاده بود. او همین طور ساکت بود و چیزی نمی گفت، پرسیدم: پس چه کار کنیم آقای برونسی؟ چند بار دیگر سوالم را تکرار کردم. او انگار...
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ :تاريخ

  دعای طلبه شهید در قنوت نمازش
در زمان طاغوت که معلمان زن با پوششی بد در کلاس حاضر می شدند از ادامه تحصیل در این مدارس منصرف شد و می گفت: ممکن است دینم به خطر بیفتد و به همین علت برای ادامه تحصیل وارد مدرسه علمیه کرمانی ها در قم شد. سید محمد ، هنگام شروع انقلاب ، با شور و اشتیاق زاید الوصفی...
۱۳۹۵/۱۲/۱ :تاريخ

  نقش فرعون در اسلام آوردن محقق فرانسوی
حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق کاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می کرد که چگونه این امر ممکن است با توجه به اینکه این مومیایی در سال 1898 میلادی و تقریبا در حدود 200 سال قبل کشف شده است، در حالی که قرآن...
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ :تاريخ

توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal